• Pakiet zawartość: 1 Play Arena, 20 kostek, 4 bazy filmowe, 1 torba z tkaniny, 1 notatnik, 1 ołówek, 1 arkusz naklejek, 2 zasady (angielski, niemiecki)

W magazynie

Buy More Save More!

LatestBuy Click Frenzy!

Opis

Dobrze spleciony jest w połowie wygrany w Flick Dice: w grze 2-4 graczy rywalizuje o zdobycie 50 punktów. Aby to zrobić, rysują kości z torby w każdej turze i przesuwają dwa z nich na obszar gry, który jest zamontowany w skrzynce do gry. Przylegające do kości i kości w środku punktów w porze gry i są zwracane do torby. Podczas gdy białe kości służą jako żart, czerwone kostki wywołują specjalną ocenę. Gracze, którzy najlepiej wykorzystują umiejętności matrycy i mają dobry cel, muszą wygrać.

Otwórz pudełko i zacznij grać - Flif Dice gra tak szybko, jak jest skonfigurowany. Pozostawia to więcej czasu na dostępną rozgrywkę: narysuj kostkę i przerzuć drogę do zwycięstwa z odrobiną szczęścia i dużą zręcznością. Nawet jeśli kostka nie latała dobrze - gra trwa od 10 do 20 minut, więc zawsze jest czas na rewanż.